Original article: http://vpython.org/contents/cTsource/cToverview.html

Trumpa istorija iš cT

cT programavimo kalba buvo sukurta laikotarpį 1985-2000 Centre Projektavimo Švietimo Kompiuterija Carnegie Mellon Universiteto Pitsburge (Centre, vėliau buvo pervadintas Centras, Inovacijos, Mokymasis; ji nustojo veikti 2002). Kūrėjai buvo Davidas Andersenas, Bruce Sherwood, Judith Sherwood, ir Kevin Whitley. Pradinis impulsas buvo poreikis yra lengva naudoti grafikos - ir pelės orientuotą programavimo aplinka, dėstytojų ir studentų, naudodami tada-naujas "3M" Unix darbo vietose (a mln. baitų atminties, mln taškų, o milijonų instrukcijų per sekundę).

Naudojimo paprastumas buvo svarbus, nes alternatyva, raštu C ir naudojant itin sudėtingos grafikos bibliotekas, buvo už pajėgumus, dauguma vartotojų. Kita problema buvo, kad tuo metu langų programinė įranga buvo keičiasi taip greitai, kad programos parašytos C, kuri naudojama grafika ar pele greitai paseno. Be to, jis greitai tapo aišku, kad ne visi būtų naudoti Unix darbo vietų, dėka padidinti pajėgumus populiarus mikrokompiuteriai, ypač "Macintosh" ir IBM PC. Šis įdėti priemoka cross-platform įgyvendinamumo grafikos programos, kuri C nesiūlo, bet cT padarė.

cT buvo pagrįstas anksčiau vartojamų kalbų autoriai, kompiuterinės mokomosios medžiagos parašyti PLATONAS kompiuterinės švietimo sistema, sukurta Universitete (university of Illinois at Urbana-Champaign. cT yra anūkę MOKYTOJAS kalba pradėjo 1967 m., ir dukra MicroTutor kalbą pradėjo 1977 metais. cT skiriasi nuo ankstesnio tarmių yra sukurta moderni grafinė vartotojo sąsaja ("windows" ir pelės). Čia yra reprodukcijai vadovėlis MOKYTOJAS Kalba parašyta 1977 m. Bruce Sherwood.

cT buvo naudojamas įvairiais tikslais, bet pagrindinė nišą buvo sukurti programos, skirtos švietimo įstaigoms. Daugelis prizines švietimo programas buvo parašyta cT srityje, ypač fizikos.

Rudenį 1997 Rūta Chabay ir Bruce Sherwood mokė cT studentams įvadinį fizikos klasės Carnegie Mellon, ir studentai naudojamas cT modelį fizinių sistemų su grafine animacija sistemos elgesį. Dėka jos paprastumas naudoti, tai buvo įmanoma tik valandą ar dvi, mokyti tinkamo pogrupis cT studentams tikslais fizikos kursą, net ir daug studentų, kurie niekada parašyta kompiuterinė programa prieš.

Šis metodas buvo pakartotinai rudenį 1998. Metu buvo pirmakursis informatikos studentas pavadintas David Scherer. Šiais metais jis ieškojo įdomų projektą ir pasiūlė sukurti alternatyvą programavimo aplinka, skirta studentams naudotis fizikos kursą. Jo viltis buvo, kad programavimo dar lengviau pradedantiesiems, tačiau, kad ją įmanoma sukurti realaus laiko laivybai 3D animacija, kadangi cT siūlomi tik 2D grafika. Padeda Davidas Andersenas, Rūta Chabay, Ari Heitner, Ian Peters, ir Bruce Sherwood, pavasarį ir vasarą 2000 Scherer gaminami VPython programavimo aplinka, kuri buvo dislokuota rudenį 2000 fizikos kursą. Aiškus pranašumas VPython su paprasta naudoti objektą orientuotas 3D grafika, lėmė sprendimą sustabdyti plėtros cT ir sutelkti dėmesį į VPython.

Archyvas čia yra versijas cT programavimo aplinka, skirta Windows, Macintosh ir Linux, plius visuomenei-domeno šaltinio kodą šių aplinkų. Parama šiuo metu yra šių medžiagų, bet esate laisvi daryti ką norite su jais.

Papildoma informacija:

Apžvalgą cT

Tai nebūtų protinga pradėti naudoti cT dabar, kai tai yra jau pritarė. Šių medžiagų yra prieinama kaip archyvas, su istorinės reikšmės.

cT programavimo kalba yra algoritminės kalbos kaip C, Pascal, Fortran, Basic, bet labai sustiprintos multimedijos galimybes, įskaitant lengva naudoti paramos spalva grafika, pelės sąveikas, ir net filmus QuickTime arba Video for Windows formatu.

cT programavimo kalba siūlo lengvą

programavimo suderinamumo multimedijos programas,

perkeliamumą visoje "Macintosh", "Windows", "Linux" ir "Unix".

cT programavimo aplinka siūlo

on-line padėti su vykdomosios programos pavyzdžiai,

grafikos redaktorius, automatinė kartos grafikos komandas,

papildomos sudarant pateikti greitai pasukti aplink, ir

detalus klaidų diagnostika.

cT buvo sukurtas Centre Inovacijų Mokymosi Carnegie Mellon Universiteto Pitsburge (David Andersen, Bruce Sherwood, Judith Sherwood, ir Kevin Whitley. cT yra prekės ženklas "Carnegie Mellon" Universiteto.

  1. Kai yra (buvo) cT teisę įrankis?
  2. Pagrindiniai bruožai cT kalba
  3. Pagrindiniai bruožai cT programavimo aplinka
  4. Gauti cT nekainuoja
  5. Imties Programas Įtraukti su cT
  6. cT Nuorodos

Kai yra (buvo) cT teisę įrankis?

Tai nebūtų protinga pradėti naudoti cT dabar, kai tai yra jau pritarė. Šių medžiagų yra prieinama kaip archyvas, su istorinės reikšmės.

Yra daug puikių programų, skirtų sukurti nuotraukas ir diagramas, ir už tai, kad daugiaformačių pateikčių, nereikia rašyti savo kompiuterio programa.

Tačiau, kartais pasitaiko, kad daro kažką tikrai naujo ir skiriasi, sunku padaryti su šių ne programavimo programos, nes jie dažnai neskiria pakankamai kontroliuoti sąveiką ir pakankamai calculational galimybę daryti tai, ką jūs tikrai norite daryti.

cT siūlo neribotas lankstumo ir jėgos, susijusios su programavimo kalbomis, bet ir pašalina daug problemų ir sunkumų, paprastai susijusius su programavimo kalba.

Pagrindiniai bruožai cT kalba

Pagrindiniai bruožai cT programavimo aplinka

Gauti cT

Atsisiųsti cT 3.0 jokių išlaidų, Windows, Macintosh, Linux arba: Spauskite čia norėdami peržiūrėti licencinę sutartį ir atsisiųsti cT.

Programų, parašytų į cT paleisti compatibly dėl visų šių mašinų, jokių pakeitimų nereikia. Visi, kad reikia perkelti failą ir traukt ją.

cT anksčiau buvo platinami Fizikos Akademinės Programinės įrangos, kuriems turime padėkoti už jų profesionalų darbą, vardu cT. Žymiai išplėstos naudotis World Wide Web tapo dabar reikėtų pabandyti tinklo paskirstymo mechanizmą.

Imties Programas Įtraukti su cT 3.0

Čia yra aprašymai cT programas, prieinamas iš cT atsisiuntimo puslapį duoti jums idėjų savo darbą:

Bendrieji

Grafika

Spalva

Video

Žaidimai

Fizikos ir Matematikos

Inter-kompiuterių programas, naudojant lizdai

cT Nuorodos