Science for all

Original article: http://sheepdogguides.com/fdb/fdb1main.htm

Open Office duomenų bazės Pamokos

Šiek tiek padėti, prašome?

Šie puslapiai su Open Office padėti, idėjų ir vadovėliai gauti tūkstančius lankytojų per mėnesį. Man nieko atgal. Nesiskundė. Tačiau! Būčiau labai dėkingas, jei galėtumėte paminėti savo NoviceGuard iniciatyvą tėvų ar mokytojų, kurie gali būti suinteresuoti padėti savo vaikams gauti vyksta su mėgėjų programavimo ir elektronika. Mano puslapis rodo jiems ką nors, kuris atima kai kurių problemų, ir apsaugo įrangą nuo vaikų. Aš “parduoti” ją savo kaina, apie $ 25, priklausomai nuo pasirinkimo. Jei paspausite ant nuorodos, ji bus atidaryti naują puslapį. Tiesiog uždaryti, kad ir jums bus grįžti čia ir OpenOffice stuff. Nagi … kas nežino jokių tėvams ir mokytojams ?? NoviceGuard– elektronika vaikams. (“Facebook” Mėgsta “, ir tt, žinoma, taip pat laukiami … už tai, ar už tai!) (Http://tinyurl.com/NoviceGuard yra lengva kelias į psl.)

Pirmajame skyriuje:

Ar esate naujas ooBase? Jei taip, jums patariama pradėti nuo šiame skyriuje vadovėliai. Jie suteiks jums kelionė, riboto pakartojimas ir sutampa. Šokinėti, jei norite, bet tai juos seka gali būti labiau produktyvus.

Viesulas turas. Ši pamoka nėra būdinga tai, ką aš rašau. Bet ji jus, o greitai, nors “daryti dalykus”. Nenusiminkite, jei jis eina per greitai … Aš paaiškinti dalykus išsamiau kitur. Šiuo viesulas turo, jums sukurti mažą lentelę, paleisti paprastą ataskaitą. Sukomplektuotos duomenų bazės kopiją galima atsisiųsti, sutaupyti duomenų įvedimo laiką ir užtikrinant, kad nėra rašybos klaidų išvengti savo kopiją iš darbo.

Darbas su duomenų bazėmis: Įvadas. Ar dirbote su Access, dBase, Paradox, ir tt? Gal galite praleisti šį … bet tai trumpas. Tikriausiai geriausia nugriebti per jį, tik tuo atveju. Jei nereikia, jums turėtų būti suteikta galimybė greitai skaityti. Jei negalite perskaityti greitai … jums reikia!

Jūs įdiegėte OpenOffice … kuris yra, kaip jūs gaunate savo duomenų bazę. Jis veikia … daugiausia … bet! ! ! Jūs negalite redaguoti duomenis tokiu pavidalu, ar kažkas yra “tik keistai”. Puslapis suteikia jums trumpas pastabas apie ooBase poreikio Java variklį, ir nuorodos į kitas po montavimo komplektas-iki pagalba. (Yra ne daug “gotchas” el OpenOffice duomenų bazę, bet jums bus ne pirmas žmogus susiduria su tokia susierzinimą. Lengvai nustatoma, laimingai.

“Formoje yra” read-only “, aš negaliu redaguoti”. Tai yra bendra nerimauti naujiems vartotojams. Jūs galite redaguoti savo duomenis! (Pabandykite ir pamatysite!) Bet jūs “negalite” redaguoti formą. Skaityti šį trumpą įrašą sužinoti, kad jūs galite pakeisti formą dizainą, juk.

Atnaujinama OpenOffice. Trumpa pastebi, kaip sklandžiai mechanizmas integruotas į Open Office 2.x dirbo už mane, kai aš atnaujintas Windows mašina Open Office “versiją 3.0.0. (Aš dabar “OpenOffice 4.1.1, ir visi atnaujinimai dirbo gerai man.)

Ubuntu Linux “OpenOffice (ir jos duomenų bazė) montavimas. Jei turite ooBase sklandžiai, tada jūs galite praleisti šį puslapį … bet bandėte naudoti formas Wizard? Šiame puslapyje taip pat atkreipiamas dėmesys Java sistema klausimus.

Paprastas adresų knygelę lentelė (pavadinimai, adresai ir telefono numeriai): tik gauti mums prasidėjo.

Lauko tipai / Duomenų tipai: Greitas žodis apie duomenų tipus, taip pat žinomas kaip lauko tipų, kurie padės Jums kuriant lenteles. (Yra daugiau diskusija kolekcijos “diskursų”, taip pat.)

Pakaitinis būdas kurti lenteles: Jums nereikia skaityti šį vieną. Sukurti lenteles su projektavimo View. Jei esate už Naujokas etape suteikti lentelė Dangos pabandyti? (Rekomenduojama nuotaikinga naujokai, taip pat!)

Paprastas forma: adresų knygelės duomenis valdymas su forma, kuri yra tinkamas būdas tai padaryti. ( “The” Naudojant formas (su maivymasis) “pamoka apima naudojant formas, taip pat … išsamiau. Ji taip pat apima tam tikrą papildomą medžiagą pakeliui.)

Paprastas užklausa: Pirmasis žvilgsnis į užklausas, naudojant adresas knygos duomenis.

Pirminiai raktai: Trumpi pastabos apie kažką turite padaryti už kiekvieno stalo: apima pirminį raktą. Papildomos pastabos pasirodys mano antro lygio pamoka apie pirminių raktų.

Dvi alternatyvos …

Naudojant formas (su maivymasis) Pagrindiniai metodai turėtumėte meistras. Aš rekomenduoju šią pamoka jums, ne tiek daug informacijos apie priėmimo formas, bet už bendrą informaciją, kuriai pakeliui apie tai, kaip ooBase veikia. Jei užpildysite šią pamoka, turėtumėte jau išmoko, kaip pristatyti savo stalo su ta tvarka, kurią norite, be kitų dalykų srityse. Jūs taip pat parodė, kaip filtruoti tai, kas atrodo įrašų. Visi geri dalykai! ( “The” Paprasta Forma “pamoka, kas išdėstyta pirmiau, apima kai kurias iš pagrindinių kiekis šiame samouczku, per daug, bet mažiau išsamiai ir be atsižvelgiant tiek atsitiktinę temomis.)

Vientisumas, multi-table Formos ir užklausas, naudojant Santykiai Tai yra svarbios sąvokos … ir mano vadovėliai organizacija apie juos yra netobula, todėl aš sukūrė “vadovas vadovus”, o tai, ką nuoroda nukelia į!

Antroji dalis:

Apsvarstykite šiuos paskui jus yra patogūs su paprastais ooBase operacijų, kurios yra įtraukti į pirmąjį skyrių vadovėliai.

Kurti formą su apskaičiuotasis laukas: An svarbus įgūdis, ir tai vykdo kitas elementarių įgūdžių.

Daugiau apie apskaičiuotas srityse: Šis vadovėlis, formaliai, yra apie apskaičiuoti savo pajamas iš eBay ir Amazon pardavimo. Jūs pridėti rekordą kiekvieno pardavimo ir gausite dvi ataskaitas … Vienas už pajamas iš pardavimų “eBay”, vieną pajamų iš “Amazon” pardavimų. Nemanykite “Nemanau, parduoti internete, jokios naudos man!”

Nemanykite, kad dėl “atsakymas” už pardavėjai iliustruoja kai madingas būdų, kaip padaryti duomenų bazės kosulys iki Stuff.

(Yra du pranešimai, nes už tai, ką jūs gaunate, kai parduoti vienoje iš rinkų formulės skiriasi nuo jūsų pajamų iš pardavimų kitas formules.)

Tai nėra “kaip daryti” vienas dalykas. Bet žinant pagrindinius “juda” nepakanka. Tai eikite į “kaip padaryti” kelių dalykų … bet ji taip pat parodo, priėmimo funkcijos veikia kartu.

Parašyta 2015 liepos, tai ne taip ilgai dantis kaip kai kurie iš mano vadovėliai, ir jis taip pat parašė daugiau sumaniai, pasinaudojant darbą aš įdėti prieš darant šį vieną!

Keli stalai, santykiai, vientisumas: Rašytiniai 6/07 … geriau nei vidutinis pamoka … bet mano vadovėliai dalyvauja santykius jau “užaugo kaip Topsy”, atsiprašau, kad aš parengė vadovą į skirtingus santykius vadovėliai.

Importavimas stalai iš kitų vietų, pavyzdžiui, ne ooBase duomenų bazės: Tai gali būti populiarus pasirinkimas. Tai padės jums keletą dalykų, įskaitant naudojant CSV failus, kad būtų išvengta pakartotinio spausdinimo duomenis. Tai padės jums pereiti iš skirtingų duomenų bazės valdytojui, pvz brangus prieiga. Alternatyvios miestai: Perėjimas dalykų tarp Open Office programų, ir kaip eksportuoti iš ooBase į CSV. Aš taip pat turiu bendrą įvadą į kableliais atskirtos reikšmės (CSV) failus. Separatorius ne visada kablelis, beje. Jei norite naudoti Microsoft Access duomenų bazę, turiu trumpą pranešimą apie tai už jus, taip pat.

Nuostabus Report Builder “pratęsimas Oracle anksčiau Sun Microsystems: Greitas įvadas į pagrindinio naudojimo. puslapis, taip pat suteikia “Kaip įdiegti” informacija … bet aš nemanau, kad jums reikia, kad nebėra? (Manau, kad dabar jis yra “standartas”, “pastatyta” Report Generator “).

“Registravimasis” duomenų bazės, ir kurti atsargines kopijas: skaityti informaciją apie atsargines kopijas savo darbą, jei nieko daugiau. “Registravimasis” lieka šiek tiek paslaptis man, bet ši pamoka skrenda šiek tiek šviesos, tikiuosi!

Eksploatacijos suvaržymus lentelėse: Išlaikyti savo duomenų bazę nemokamai blogas duomenis; išvengti negaliojančių duomenis.

ListBoxes ir ComboBoxes: Daugiau pagalbinės išlaikyti savo lenteles be blogų duomenis.

Vientisumas, multi-table Formos ir užklausas, naudojant Santykiai Tai yra svarbios sąvokos … ir mano vadovėliai organizacija apie juos yra netobula, todėl aš sukūrė “vadovas vadovus”, o tai, ką nuoroda nukelia į! Vienas iš jų sukuria duomenų bazę, dviejų lentelių, kurti užklausas, formas išgauti informaciją iš lentelių. Šis vadovėlis neapima jokios ataskaitos ir … “rezultatas” yra forma, kuri surenka savo duomenis vienoje Easy-to- Naudojimo lange.

Parodyta laukus iš kelių lentelių vienu užklausą: Naudojant Sujungti. Tai neįprasta pamoka. Norėdami pradėti, tai yra įvadas į pirkimo ir pardavimo akcijų rinkos skambučius ir kelia. Jis žiūri “daugiau” projekto, nei tai būdinga šių vadovėliai. Tai ilgas, bet, tikiuosi, verta! Taip pat neįprasta tuo, kad ten nuoroda leidžia jums atsisiūsti gatavo duomenų bazę.

Duomenų bazė su Images, 1 dalis … ir kai bendrųjų gebėjimų: tariami tikslas šiame samouczku yra parodyti jums, kaip sukurti duomenų bazę su nuotraukomis ir diagramomis viena iš laukų. Net jei nesate suinteresuotas tuo, kad ji gali būti verta nuovirų per kai kurias iš bendrųjų taškų formos dizainas, kuris joje yra pamoka. (Atnaujinta už ooBase 3.2.1 ir ORB 1.2.1)

Duomenų bazė su vaizdai, 2 dalis: Tai prailgina 1 dalį, rodančią, kaip sukurti duomenų bazę, kuri neturi savo nuotraukas viduje, o tik saugo kelią į atvaizdą, kuris išlieka failą išorinę į duomenų bazę. (Atnaujinta už ooBase 3.2.1 ir ORB 1.2.1)

Pirminiai raktai: Daugiau komentarai. Sudėtiniai klavišus. Kontrolinės. Pratęsta pateiktas pastabas mano vieno lygio pamoka apie pirminių raktų.

Trečiasis skyrius:

Apsvarstykite šiuos po esate patenkintas daugelis ankstesniuose skyriuose dalykų. Tai yra arba periferinių temas arba sunku, reikia šiek tiek ooBase patirtį.

A paprastas “ataskaita: Pasirinkti įrašus, ir pasirūpina, kad jie būtų rūšiuojamos: paprastas reikalavimas. Ar nėra sunku … kai jūs žinote, kaip. Kuris jums bus, perskaičius šį šiek tiek neįprasta (už vadovėliai šioje svetainėje) pamoka. (Šiuo vieną, darau mažiau skaitytojo rankų ūkyje, nei įprasta.) Mes kartu sudėjus mažą duomenų bazę (dviejų laukų, šeši įrašų.) Pasirinkite keletą įrašų iš jo su užklausa. Ir pateikti juos, rūšiuoti (pagal ataskaitos) į žmogaus draugiškas formatu. Keletas šansai ir baigiasi padaryti savo ataskaitą “profesionalus” įtrauktas ties pamoka pabaigoje. Parašė 9/14.

Funkcijos (pridėti, skaičiuoti, minimalus, ir tt) ir grupavimas: Ne mano dauguma poliruoti pamoka! Ir tapau save į kampą ar du. Bet jei norite žinoti, kaip naudoti funkcijas užklausas, tai gali jums padėti. Ir jei mes abu gali įsisavinti visa tai, kai labai naudingų dalykų tapo įmanoma: Gavyba iš duomenų bazės, pavyzdžiui, vidutinis balas 12 metų amžiaus, kurie yra 7 klasės, kai jie bando laiko žymomis matematikos testą. (Duomenų bazėje būtų surengti balus iš daugelio vaikų. Užklausą teiktų lentelę “pjaustymo ir kubeliais” duomenis mūsų poreikius.) Taikytų metodikų atverti kelią ieškant, iš Records Group, bendras (suma), The vidutiniškai skaičius, didžiausias atskiras įrašas, mažiausias, standartinis nuokrypis. Ir tai tik funkcijos! Pamoka taip pat paliečia grupavimas įrašų. Pamoka ateina su atsisiųsti duomenų bazę su imties duomenimis, ir iš anksto atspausdintos užklausų, formų, ataskaitų, kad jums pradėti.

Du stalai viena forma: naudokite formą … Vienas formą … pažvelgti įrašų dviejų lentelių ir redaguoti, pridėti, ištrinti įrašus lentelėse. Gebėjimas. Jūs neturėtumėte dirbti tiesiogiai su lentelėmis. (Nors dauguma naudoti dažnai, būti sąžiningiems. Atodūsis.)

Duomenų perkėlimas iš vienos atidarytos programos Office lengviau, nei jūs visuomet bijotumėte! Tai yra viena iš periferinių temomis.

Pakopinis selektoriai … su specifikacijų: A formos su lape sąrašą vardus. Galite pasirinkti vieną. Kai jūs turite padaryti, kad antras lapas ant forma rodo visus su tuo vardo į savo “Žmonės” stalo.

Pakopinis selektoriai: antrasis lygis. Naudojant listbox, ir apskritai yra labiau protingas. Ar darbą pirmasis be makro. Tada, bent šiek tiek makro kaina, mes pagerinti šio tirpalo.

Makrokomandos:

Aš nepažadu, kad nieko ištikusio makro pasirodys niekur kitur, bet aš pasistengsiu, kad daugelis dalykų dalyvauja makrokomandas čia.

Aš prakaitavo krauju susipažinti su daro makrokomandas ir įveikti keletą (old) apribojimus “ne (ankstesnio) pasienis” ir ooBase. Apie dvi savaites po to, kai aš baigtas, aš sužinojo apie nauja versija ooBase. Riboti testai rodo, kad ji įveikia apribojimų! ! Tai yra “Valio!”, O ne dejuoti. (Na, iš dejuoti tiek …. už tai, kad aš savalaikės mano nuotykius blogai.)

Su ooBase 3.1 galite laikyti makrokomandas per tam tikrą duomenų bazės mdb failą. Galite išsaugoti makrokomandas į duomenų bazę, jie yra. Jūs taip pat galės turėti vaizdus ataskaitose. (Padovanoti atnaujinti rimtai apsvarstyti, jei jūs vis dar naudojate ką nors iš anksčiau 3.1. Aš padariau keletą OpenOffice atnaujinimus per metus, pagal “Windows”, be apgailestauja .. bet imtis įprastų atsargumo priemonių.) (Dėl paveikslėlių pranešimuose, jums taip pat reikia “Oracle” Report Builder, anksčiau žinomas kaip saulė Report Builder arba SRB. aš savo bandymus su versija 1.1. iki šiol aš galiu gauti formą rodyti turimas duomenų bazėje ir vaizdus vaizdus, ​​kurie turi tik kelias į jų saugomus duomenų bazė. iki šiol aš galiu gauti tik ataskaitas atsispausdinti vaizdus buvusios rūšiuoti. Kitas geras dalykas yra OO3.1 + SRB 1.1 yra tai, kad “išlaikyti santykį” variantas buvo įvesta vaizdus.

Makro programuotojai: pradėti su jais …

OOP ir renginius: svarbi pamoka, apimantis pagrindines elementus ir dalyvauja bet makro darbas su Open Office modulio principus. Kai kurie iš čia medžiaga padės jums suprasti praktiką, seku dirbant su makrokomandas, kurios nėra “nustatytas” pagal bendruosius reikalavimus Open tarnybos. Nėra lengva skaityti, bet aš rekomenduoju jį jums.

Pirmieji žingsniai su Makrokomandos: Svarbi pamoka, jei norite dirbti su makrokomandas bet OPEN OFFICE modulis, ar suprasti medžiagą bet mano kiti makrokomandas vadovėliai. Mygtukas paprastas “Labas pasaulis” yra sukurtas siekiant iliustruoti Įvairios taškų. Daugelis dalykų paaiškinta žodžiais vieno skiemens. Pradedantiesiems pamoka, arba tarpiniams makro programuotojų apžvalga.

Įvairūs mintys apie makro naudoti: Ne labai gerai parašyta, bet jei norite įvaldyti naudojant makrokomandas, darbo savo kelią per tai suteiks jums papildomų žinių. Tarp kitų dalykų, jame mes pažvelgti dirbti su langelį ant ooWriter dokumente. Vėlgi: kodėl žodžiais apie vieno skiemens.

Makro programavimas: antras lygis …

Veikia kai kurie mygtukai su ooBasic: Šiuo samouczku, jums būtų suteikta mažiau pagalbos, jūs turite turėti tam tikrą ką darai …. kurį gali pasiekti dirbdamas aukščiau vadovėliai suvokti, jei reikia.

Vartotojo apibrėžtos funkcijos: Naujas “žodžius” kūrimas Open Office darbą, ypač ooCalc. Šiuo samouczku mes sukurti funkciją, kuri veikia pro “su mokesčiu” kainą kažko, kai mes žinome “prieš mokesčius” kaina ir mokesčių normą. Kai mes padarėme ką paaiškino pamoka, mes galime tik įdėti dalykų, pavyzdžiui, = tkbWithTax (200,3) A darbalapį, ir gauti 206.

Darbas su failais: Makro kuris bus ištrinti vieną failą, ir kopijuoti kitą. Pastaba: Šis “darbas” yra uždarų dokumentų sėdi ant savo disko, o ne su “stuff” viduje failą. (Vienas iš failų gali būti atidaryti tuo metu, kai makro yra vadinamas, bet mes tik nukopijuoti esamą disko kopiją, kad. Net neišsaugotų į failą nėra nukopijuota.)

Dokumento savybės: Šis žiūri … nenustatęs visų atsakymų … nagrinėja dokumento jūsų makro saugomą savybes Pakeliui, mes pažvelgti į kai kurių dokumentų pateikimą Open Office programuotojų .. API. ir ooBase.

Makro programavimas: trečioji lygis …

Prieiga prie funkcijų ir procedūrų viduje išorės DLL. Windows DLL yra numatyta jūsų naudoti, o atsižvelgiant pirmuosius žingsnius. Pavyzdys yra sukurtas naudojant ooCalc darbalapį, bet manau principai yra bendro pobūdžio. Funkcija yra DLL yra vadinamas; jis grąžina eilutę, kurią mes tada rodyti kurį darbalapio langelį. Paprogramej į DLL kelia “Hello World” ekrane per pranešimų dėžutę, kai kažkas atsitinka ooCalc darbalapį remtis paprogramė.

Makrokomandos su ooBase …

Taip, kad jūs turite šiek tiek dirbti su makrokomandas, kurios jūs galite gauti dirbdami per pirmiau vadovėliai žinias!

Eksportuoti CSV su vienu mygtuko paspaudimu: Tai ne tik žmonėms, kurie nori eksportuoti CSV. Jei norite naudoti makrokomandas su ooBase, perskaitykite šį rašinį. Tai nukelia jus per pagrindinių įgūdžių, naudojant eksportuoti failą į CSV, kaip pavyzdys. Jis prasideda beveik nuo nulio, bet jei jums kyla prieš naudojama makrokomandas Open Office ar esate pradedantysis, jūs gerai darote, kad peržiūrėti bent pirmuosius du vadovėliai į tai, skyrius “Makrokomandos”. Jie kalba apie “paprasti” makrokomandas Open Office. Viskas, ką jie reiškia, reikės dirbti su makrokomandas ooBase …. ir dar daugiau!

Kur yra makrokomandos? Šis trumpas esė aptaria kur makrokomandos yra saugomi ir turi informaciją apie susijusį ooBase klausimu.

“Kaip” instrukcijos:

Šiame skyriuje puslapiuose pateikiama mažai fragmentus “kaip” informacijos. Jie mažiau “pamoka”, negu ankstesniuose skyriuose.

Kažkas jūs negalite padaryti: … bent jau ne su Open Office: Prisijunkite MySQL serverį ant bendrove hostingową “1and1.com” serverius … bet aš pasakysiu jums, kaip jūs galite naudoti duomenis iš tokių duomenų bazių jūsų tinklalapius, per PHP.

Naudojant datas įrašų pasirinkti įrašus: Jei jūsų duomenų bazėje yra datas IT, saugomus “Data” duomenų tipo, keletą “įdomių” padariniai atsiranda. Tai “kaip” rodo jums, kaip sukurti užklausas gavybos apskaitą remiantis datas į juos.

Perkeliant duomenis iš lentelės į duomenų bazę: “blogas” tutorial- nepaaiškina, jūs nesuprantate, ką darai … bet jis gali suteikti jums “, nuspauskite šią” atsakymo, jei tai viskas, ką nori. Atveria kelią ….

Paprasta Pašto list- kurti pašto ženklus: Kitas “blogai” tutorial- nepaaiškina, jūs nesuprantate, ką darai … bet jis gali suteikti jums “, nuspauskite šią” atsakymo, jei tai viskas, ką nori.

Kaip klonuoti žinutę Open Office duomenų bazėje: Klonavimas savo duomenų lenteles, formas, užklausas, ataskaitas ir registruojant klonas.

Dalijimasis Data: Kaip suteikti kopijas duomenų bazę su kitais; kaip naudoti kitame kompiuteryje.

Looking up dalykų vadove: Yra vadovas? Kur jį gauti!

Jungiant sritys: Pasukite eilutes iš dviejų ar daugiau sričių į vieną eilutę. Padaryti “Jane” ir “Smith” -> “Salomėja Nėris”, pavyzdžiui. Arba net “Smith Jane”!

Radijo mygtukai formos: mygtukai yra geras būdas padėti vartotojams įvesti tik tinkamus duomenis. Taip pat suteikia atvejinių plėtros pavyzdį … įrankis jums, kur norite būti anksčiau nei vėliau. Mažiau skubėti, daugiau greičio.

Naudojant DDE laikyti dokumentus žingsnio. DDE yra brandi technologija dalintis duomenimis tarp dokumentų ir Open Office “turi ją” kaip standartas “.

Lygiosios žemėlapius su šalimis spalvotas pagal duomenis apie juos. Yra tikrai lengvas būdas gauti tikrai įspūdingų rezultatų!

Eksportuoti duomenis į CSV failus: Beje tai padaryti už bet Open Office programa. (CSV failus paaiškino kitur.)

Fix Linux “vedlys Forma problemos: Yra, atrodo, buvo problema su blankai Wizard su ooBase įdiegta iki Ubuntu viename taške. Problema vis dar gali egzistuoti. Lengvai nustatoma, bet “Fix” gali duoti kitus klausimus … Aš nesu Ubuntu ekspertas pakanka žinoti apie tai … bet aš nemačiau kitų problemų ribotas bandymus.

Padaryti Auto-incrementing lauką: Naudojant AutoValue sukurti laukus, kurie užpildė už jus kompiuteryje. Naudinga pirminių raktų, serijinių numerių ir tt

Pakeisti Auto prieaugis Pradžia: Ar turite laukas su AutoValue nustatyti tiesa? Nori pakeisti numerį, kuris bus naudojamas už sekančio įrašo? Šis “Kaip” jums pasakys, kaip … ir tai lengva padaryti!

Diskursai:

Šie puslapiai yra mažiau “keystroke- šalutinis klavišų”, mažiau į “Ta- į” veną. Jie yra daugiau kaip paskaitas. Jie tikriausiai nėra taip paprasta, ar kaip smagu skaityti, bet suteikti jiems pabandyti? Išvardyti iš “lengvas / svarbu” “mažiau lengvas / mažiau kritinių” temomis. Nors vienas apie duomenų tipus nėra labai lengva, ypač svarbu! Žinoma, aš negaliu būti tikras, kuri yra svarbi jūsų poreikius. Tikiuosi, kad visi jie yra naudingi!

Kirsti užpildant formą su duomenimis iš daugiau nei vieno stalo: (! Jūs viltį, kad viena iš problemų) Jei jūsų duomenų bazėje turi daugiau nei vieną lentelę, tai yra labai bloga mintis įvesti jokių duomenų dvigubai, t.y. “dubliuoti” dviejose vietose. Tai neišsami esė kalba šiek tiek apie tai, ir apie tai, kaip galite įdėti duomenis iš daugiau nei vieno stalo į vieną formą, suburti, ką norite.

Santykiai ir prisijungia: kaip tik jūsų duomenų bazės turėti daugiau nei vieną lentelę … kuri neturėtų ilgai … tu tikrai, tikrai turėtų pradėti nustatymas “santykius” duomenų bazėje. Ir prieš ilgas, jums reikės “prisijungia”. Jie yra ne tas pats, bet skirtumai nuolat Blur mano nuomone, ir aš tikiuosi, kad padės jums kovoti su šią problemą.

Duomenys “tipai”: lemiamas stalo dizainas. (Nėra Greitas pristatymas duomenų tipų į “Pirmosios skyriuje”, taip pat.)

CSV duomenų failai: Trumpas, bendras paaiškinimas “atskirti kableliais vertės” failus, dar žinomas kaip “kablelių” failus … naudingus juda duomenis tarp taikomųjų programų. Į juos naudojant Open Office (paprastai) specifika yra paaiškinta kur nors kitur … specifika importuoti duomenis, eksportuojančių jis ir juda duomenis tarp Open Office programomis.

Vykdyti SQL komandą tiesiogiai? Analizuoti SQL ?: ooBase yra (už duomenų!) Naujokas patogus. Tačiau ateina laikas, kai jos “pagalba” gauna būdu. Tada jums paleisti savo SQL tiesiogiai. Kam rūpi. Kada. Kaip tai padaryti. (Šis puslapis yra tik apie naudojant SQL komandas per bazėje. Parašiau kitur apie naudojant MySQL serverius.

Apache / MySQL / PHP: Paruošta iššūkis? (Didelis iššūkis.) Norite naudoti ooBase su nemokamu daugelio vartotojų duomenų bazėje? (OoBase pati nėra kelių vartotojas.), Norint naudotis duomenų bazėmis per LAN arba per internetą, vėl naudojant ooBase ne kliento kompiuteryje? Norite, kad vartotojai su įvairių ir siaurai apibrėžtų privilegijų? Ši esė stengiasi padėti …. bet tai nėra greitas skaityti! (Pakeliui, jis taip pat kalba apie įdomus galite turėti kurti dinaminius interneto puslapius pagal priemonėmis PHP.)

“Tiesiog” MySQL duomenų bazės serveris, su Open Office, kaip “klientas”, arba “priekis”: Tai būtų iššūkis per … nors ne visai ankstesnio nuotykių iššūkis. MySQL yra nemokama Multiplayer, multi-platform duomenų bazės serveris. galite prieiti prie MySQL serverio per internetą. (OoBase pati nėra kelių vartotojas arba pareikšti nuotolinę prieigą.) Puslapių aiškinančių daug apie tai, kaip MySQL serverio vyksta buvo sukurta vasario ir kovo 2013 rinkinys, ir eiti toliau nei kai kurie iš mano ankstesnių pastangų su tema. Meistras, kas yra jų, ir jūs turite gera pradžia link yra paruoštas didelis iššūkis pradedant nuo Apache / MySQL / PHP instaliacijoje, elementas jau minėjau anksčiau šį vieną.

Atvejų studijos:

Pavyzdžiai duomenų bazių pildymo specifinius poreikius. Taip pat atvejų tyrimus elementų duomenų bazės dizainą. Nežiūrėkite į šių atvejų tyrimus dalykų ir sakyti “telefono numerių sąrašą? Man nereikia daryti telefonu, sąrašą.”

Jie visi iliustruoja bendrus taškus, ir visi gali duoti jums “Tai gera idėja!” mintys.

Jei jis taikliai atsitinka, kad jums reikia sukurti telefono numerių sąrašą, gerai, Tačiau aš bandė pasiekti bendresnį naudingumą, kaip rašiau atvejų tyrimus. Kiekvienoje, jūs perskaitėte apie sprendimus aš paėmė sprendžiant tam tikrą problemą. Jūs skaityti apie įrankius, kad aš naudojamas. Jūs turėtumėte atimti idėjas, kurios yra naudinga daugelyje duomenų bazių … Pavyzdžiui duomenų bazę bandote sukurti šiandien!

Pirminis raktas dizainas: Triukai prekyba. Iš pirminio rakto man skirta “Knygos” lentelės duomenų bazėje Aš iš tikrųjų naudoti diskusija. (Tai yra apie knygų kolekciją.) Daugelis paprastai taikomas taškų.

Šeimos istorija: iš protėvių duomenų: darbo vyksta, bet reikšmingi elementai duomenų bazę “pour” ką žinote … ir kaip jūs jį žinote … apie žmones iš praeities. Santuokos, vaikai, Svarbiausios datos ir tt

Tiesinis sąrašas, DNR, šeimos istorija: Šis rašinys yra šiek tiek skiriasi nuo labiausiai svetainėje. Jame kalbama (bent ilgio!) Apie problemą, ir daro tam tikrą pažangą analizuojant, kaip ją išspręsti. Bet pilna, Open Office “bazės sprendimas dar nėra. Tikiuosi, kas nors gali siųsti sprendimą! Iki tol, esė išlieka vertingas pratimas žiūri duomenimis, ir kaip ji gali būti koduojami. Duomenys turėtų užpildyti matricą, bet retai. Duomenų geriausiai gali būti saugomi susietoje sąraše. Ar tokia struktūra vyks RDBVS? Visa tai atsirado pakeliui į projektavimo duomenų bazę atitikimo DNR už šeimos istorijos tyrimų tikslais.

Departamentas Motor Vehicles- rojuje: Šioje duomenų bazėje yra pagrindas kitų samouczków. Duomenų bazė galima atsisiųsti. Jis turi keturis stalus, su žinomų santykius. Tai duomenų valdymo sistemos hipotetinis Karibų salos kelių policijos pagrindas.

Forma su dviem sub-formomis: kuklius mažai dalykas. Atsižvelgiant į nedidelį duomenų bazėje informaciją apie augalų Pavyzdžiui kontekste forma su dviem sub-formos yra sukurta.

Metinė davimas labdarai: Duomenų bazės, kuri leistų surasti aukas vertas priežastis. Ne “raketų mokslas” gana pagrindinė sistema.

Akcijų rinka Investavimas: Pastabos dėl duomenų bazę, kuri stebi pagrindinius duomenis akcijų rinkos investuotojas. Be to, tikiuosi, įdomūs naujokai privačius investuotojus, bendrosios taškų įrašų, kuriuos reikia išsaugoti.

“Real pasaulis” pavyzdys: Aprašymas kai kurių, o “nepatogus” padaryta siekiant patenkinti tam tikrus realaus pasaulio poreikius darbe.

Projektų Dalyvavimas: duomenų bazės susekti dirba projektų grupės žmonių. Naudinga kaip turinti “linijas” info keliems subjektams, ir kitų dalykų iliustracijoje. Jūs galite atsisiūsti duomenų bazę, jei norite. Ne “išsamus” dar … bet lentelių aprašymas, naudingi savo teisę, yra.

Papildomos pastabos:

Pirma ….

Ramblings

Duomenų bazė vežamos su OpenOffice versija 2 (ir daugiau) daro tipines duomenų bazės užduotis gerai, ir yra taip pat lengva naudotis, kaip nieko panašaus galia. Ji pripažįsta, SQL. Žr pagalbos įsisavinimas ooBase straipsnius.

Pamirškite bet kokius patirtimi su Adabas, atvykę su komercinės versijos OpenOffice 1. OpenOffice versija 2 duomenų bazės, ooBase, yra nesusiję, ir buvo ne buvo perkelta į 3 versiją.

Prisiminti: visą OpenOffice “paketą, yra atviro kodo, laisva, įskaitant ooBase. (Jūs taip pat žr ooBase vadinamas “base”).

OpenOffice rinkinį galima ne tik Windows, bet ir Mac ir Linux. Aš naudoju jį Ubuntu. Tiesą sakant aš darau daugiau ir daugiau Ubuntu … koks nuostabus jausmas ji bus gauti nuo būdamas Microsoft Thrall. Jei ateis diena, kai aš nuspręsti išjungti visus savo Windows dėžės, ten bus viskas i miss, bet wordprocessing, skaičiuoklės, duomenų bazės (ir kai kurių kitų programų), kai aš savo ruožtu mano Linux dėžutės, aš net žinau, tai nėra “Windows … Aš vis dar bus naudojant programas Aš naudoju Windows. ( “Firefox” turi savo naršymo veiklos toje pačioje laimingų aplinkybių.)

Kalbėdamas apie nuostabų pasaulį atviro kodo programų, bandėte atvirą programinę įrangą ir atviro aparatūros Arduino mikrokontrolerio? Smagu, jei norite skardinimo su elektronika. Ir jei jūs tik į programinę įrangą, yra multi-platformos Paskalis vadinamas FPC, kurį aš skatinti ne tame pačiame puslapyje, kaip mano Arduino medžiagos. FPC ateina versijos langų, Linux ir Mac.

Su OpenOffice 2, gausite nemokamai, gali, naudingą duomenų bazės programa. Jis kilęs iš esamo produkto hsql. Pacituoti www.hsqldb.org:

“Mūsų grupė buvo suformuota 2001 m …. Mes turime …. išleido šešis naujus šios duomenų bazės versijos (RDMS) nuo 2001 m … Projektas užima 50 aukščiausią reitingą tarp visų SourceFORGE projektų (100.000) su daugiau nei 1.000.000 parsisiųsti.
“(HSQL yra) visiškai laisvai naudoti ir platinti pagal mūsų licencijų, (kurie), remiantis standartinio BSD licenciją.”

Ir (pritaikytas) nuo (ankstesnės versijos), ką naudojamas būti ne ……. http://www.openoffice.org/product/base.html ….. (kad puslapis gali būti lėtas apkrova.)

Su BASE, jūs galite ….

  • Kurti naujas lenteles savo duomenis – ir taip pat juos pakeisti, kaip jūsų poreikiai keičiasi
  • Išlaikyti indeksus ant stalų, kad prieigą prie duomenų greičiau
  • Rodyti lentelę redagavimo tinklelį ir pridėti, pakeisti, ir ištrinti įrašus
  • Gaminti įspūdingas ataskaitas iš savo duomenų (ataskaita vedlys)
  • Sukurti “momentiniai” duomenų bazių (Wizard lentelė)

“Naudojant BASE, ne tik jūs galite naršyti savo duomenis, bet ir …

  • Atlikite vieną ar kelis stulpelius rūšių
  • Peržiūrėti sutrumpinti savo duomenis su paprasta (viena paspaudimą) arba sudėtingi (loginis užklausos) filtrai
  • Sukurti galingą užklausas Parodykite savo duomenis naujais būdais, įskaitant santraukas ir multi-table peržiūrų
  • Gaminti ataskaitas įvairių formatų, naudojant Report Wizard arba Oracle Report Builder, anksčiau žinomas kaip saulė Report Builder arba SRB

“BASE apima pilną versiją hsql duomenų bazės variklis, saugoti duomenis XML failus. Jis taip pat gali naudotis DBASE failus gimtoji paprastą duomenų bazę darbą.

“Jau daugiau pažangių reikalavimų, bazinių palaiko daugelį populiarių duomenų bazių duomenų bazę gimtoji (Adabas D ceremonija,” Microsoft Access, MySQL duomenų), arba bet koks duomenų per pramonės standartas ODBC ir JDBC tvarkykles. Ji taip pat remia visas LDAP atitinka adresų knygą, taip pat bendra formatus, pavyzdžiui, “Microsoft Outlook”, “Microsoft Windows”, ir “Mozilla”.

(N.B .: Jei bent prieigos atveju, kad parama apima prieigą prie stalų per duomenų bazę, tačiau neapima jokių gebėjimą paleisti Access makrokomandas, formas, ataskaitas. Bet tai stiklinis daugiau nei pusiau pilna, jei jūs manote apie tai.)