Science for all

JAUNA IZGLĪTĪBA ĻAuj cilvēkam dzīvot mūžīgi

Original article: http://www.alexchiu.com/

Head1.jpg (11953 baiti)
Titleeg.jpg (65693 baiti)
bar0320m.jpg (3419 baiti)

JAUNA IZGLĪTĪBA ĻAuj cilvēkam dzīvot mūžīgi
bar0320m.jpg (3419 baiti)

Lūdzu, ticiet man. Viss, ko jūs lasāt, ir patiess un svarīgs
Tagad cilvēki vairs nevar novecot.

bar0320m.jpg (3419 baiti)

Saskaņā ar Aleksu Čiu

 , balstoties uz liecībām, faktiem un pierādījumiem,
 tiek uzskatīts, ka cilvēkiem ir iespēja mūžīgi būt fiziski jauniem, izmantojot savus jaunos izgudrojumus  Mūžīgās dzīves gredzeni  un  Mūžīgās dzīves pēdu aproces . " Mūžīgie dzīvības gredzeni miega laikā jāvalkā uz abu roku mazajiem pirkstiem. Mūžīgās dzīves pēdu aproces miega laikā jāvalkā uz abu pēdu pirkstiem. Abas ierīces sastāv no keramikas vai retzemju magnētiem un plastmasas aproces, kas piestiprina magnētus pie lietotāja pirkstiemizgudrotājs Viņš paskaidroja, ka pirksti un kāju pirksti ir viņa ķermeņa negatīvie (-) un pozitīvie (+) gali.  cīnoties ar novecošanās procesu.

Tiek uzskatīts, ka mūžīgās dzīvības gredzeni un mūžīgās dzīvības pēdu aproces, kuras izgudroja Alekss Čiu, ļauj cilvēkiem būt fiziski jauniem mūžīgi vai kļūt jaunākiem par cilvēkiem (mūsu advokāts mums ir teicis, ka jālieto vārdi " tiek uzskatīts ")un izārstēt dažādas slimības un traucējumus, katru nakti nēsājot gredzenus, guļot.

Novietojot magnētiskās ierīces, magnētiskais pols ķermeņa labajā pusē ir pretēji kreisajai pusei. Ar pretēju polu katrā ķermeņa pusē tiek uzlabota

 asinsriti un ķermeņa elektriskā strāva . Uzlabota asinsrite un elektriskā strāva palielina vielmaiņu,

ASV PATENTS # 5989178

http://www.alexchiu.com/eternallife/footbrac.jpg
plfoot1.jpg (3315 baiti)

 

Mūžīgās dzīves gredzenihttp://www.alexchiu.com/eternallife/Wholes.jpg

Pēdas lences rasējumskāju lencēm

Mūžīgās dzīves aproces

ASV PATENTS # 5989178

Lietotāji saka, ka viņi zaudē svaru, viņi jūtas un izskatās jaunāki, viņi dziedina slimības, pazemina asinsspiedienu, pazemina holesterīna līmeni un jūtas enerģiskāki.

Skatiet briesmas, ar kurām es saskāros, lai parādītu jums šo produktu.
Noklikšķiniet šeit, lai skatītu FDA reidu sarakstu.

Es neesmu no tiem stulbajiem bezsamaņas cilvēkiem, kuri nezina, ko viņi dara. Es zinu par FDA. FDA katru gadu reidē simtiem mazu alternatīvās medicīnas vai terapijas uzņēmumu. Viņi konfiscē jūsu datoru, inventāru un krājumus USD 200 000 vērtībā un nekavējoties atstāj jūsu uzņēmumu ārpus darbības, tiklīdz viņi ir tuvu. Manas cenas ir ļoti zemas un saprātīgas. Viens neapmierināta klienta zvans FDA radīs man lielas problēmas. Iemesls, kāpēc es uzstāju uz mūžīgās dzīves ierīces izplatīšanu, ir iemesls, kāpēc tiešām darbojas !! Šīs ir neticamākās zāles pasaulē! Man tas pēc tam ir jāizplata! Man nav citas izvēles būt drosmīgam un saskarties ar briesmām un smiekliem! Tāpēc nesūtiet man aizvainotus e-pastus.Ja es neesmu pelnījis jūsu uzticību, vismaz es esmu pelnījis jūsu cieņu. Ja jūs neesat apmierināts ar izstrādājumiem, jums ir 90 dienas, lai tos atdotu. Es domāju, ka jūs varētu nopelnīt daudz vairāk, pārdodot ziņojumu " mēnesī nopelnīt miljonu dolāru". Kāpēc jums vajadzētu pārdot ierīci, kas pieļauj mūžīgo dzīvi? Šis ir ļoti riskants bizness, un daudzi cilvēki man netic. Tam ir pamatots iemesls: LAI TĀDU REALIZĒTU DARBU !!! Vai tas nav fantastiski? Es pārdodu mūžīgo dzīvi internetā. Ja vēlaties, iegādājieties to tagad! Ja , tad viss ir vienāds! Ja domājat, ka esmu traks, nosūtiet e-pastu uzKā mēnesī nopelnīt miljonu dolāru. "Kāpēc man vajadzētu pārdot Ierīci, kas ļauj mūžīgai dzīvei? Tas ir ļoti riskants bizness, un daudzi cilvēki man netic. Ir labs iemesls to darīt: LIETOT, KA Tiešām strādā! . Vai tas ir fantastiski? Es pārdodu mūžīgo dzīvi internetā. Ja vēlaties, iegādājieties to tagad! Ja , viss ir kārtībā! Ja domājat, ka esmu traks, nosūtiet e-pastu uzKā mēnesī nopelnīt miljonu dolāru. "Kāpēc man vajadzētu pārdot Ierīci, kas ļauj mūžīgai dzīvei? Tas ir ļoti riskants bizness, un daudzi cilvēki man netic. Ir labs iemesls to darīt: LIETOT, KA Tiešām strādā! . Vai tas ir fantastiski? Es pārdodu mūžīgo dzīvi internetā. Ja vēlaties, iegādājieties to tagad! Ja , viss ir kārtībā! Ja domājat, ka esmu traks, nosūtiet e-pastu uznosūtīt e-pastu uznosūtīt e-pastu uz[email protected] vai Maikls [email protected] vai Dorothy [email protected] . Viņi ir manu ierīču lietotāji un pateiks patiesību!

e-pasts.gif (4430 baiti)E-pasts Aleksam Atpakaļ uz alexchiu.com 

Pirms lietojat ierīces, lūdzu, konsultējieties ar ārstu, ja jums ir sirdsdarbības traucējumi vai esat stāvoklī.